İGA
iga-muhendislik

İGA MÜHENDİSLİK Isıtma Soğutma Havalandırma ve İklimlendirme San.Tic.Ltd.Şti

İGA MÜHENDİSLİK 2014 yılında,GEBZE’da kurulmuş olan şirketimiz, ülkemizde gün geçtikçe lüksten öte ihtiyaç haline gelen, ısıtma – soğutma – havalandırma-Doğalgaz konularında, projelendirme kademesinden devreye alma noktasına kadar her türlü yapıların benzer gereksinmelerine cevap vermeyi hedeflemiştir.

Hastaneler, Oteller, Alışveriş Merkezleri, Endüstriyel Tesisler, İş ve Yaşam Merkezleri, Rezidans ve Konutlar ve diğer yapılarda tüm bu ve benzeri hizmetler sağlanmaya çalışılırken şirketimizin garanti ve sorumluluğu altında, ilgili kanun, yönetmelik, uluslararası şartnamelere uygun olarak, ekonomik, verimli ve çevreye duyarlı sistemlerin müşterilerimize teslim edilmesi ana politikamız olarak benimsenmiştir.

İGA Mühendislik | Misyon

misyon
  • Yerli ve yabancı teknolojik ürünleri ve cihazları kullanarak ülke ekonomisine en faydalı tesisleri kazandırmak, uluslararası firmalarla rekabet etmek, örnek endüstriyel tesisler, ısı merkezleri ve havalandırma tesislerini ülkeye kazandırmak
  • Yenilikçi yaklaşımlarımızda müşterilerimizin kalite ihtiyaçlarını tam olarak anlayıp, beklentilerini aşacak şekilde karşılamak, uzun vadeli bağlılıklarını artırmak
  • Toplam kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içerisinde hedeflerine ulaşarak, sürekli gelişip büyümeyi sağlamak

İGA Mühendislik | Vizyon

  • Müşterilerimize sunduğumuz hizmette sıfır hata ile daima kaliteli ürün ve hizmet sunan, müşterilerini doğru yönlendiren örnek bir kuruluş olmaktır.
  • Isıtma, soğutma, klima, havalandırma, sıhhi tesisat, mekanik tesisat işlerinde dünyadaki son teknolojik gelişmeleri takip ederek taahhüdünü üstlendiğimiz tesisleri teknik ve ekonomik gereklere uygun bir şekilde yaparak ülke ekonomisine, ilgili kurum ve birimlere sağlıklı, fonksiyonel, teknik ve estetik eserler kazandırmaktır.
  • Sadece hizmet kalitemizle değil, iş sağlığı ve güvenliğini gözeten çalışma ortamımız ve faaliyetlerimizin çevremiz üzerindeki potansiyel etkilerini göz önünde bulunduran, çevre duyarlılığımız ile de sektörümüze öncülük yapmaktır.
vizyon

İGA Mühendislik | Kalte Politikamız

Kötü Sürprizlerle Karşılaşmamak için İGA Mühendislik 

Hizmetle kaliteyi kültürel bir değer olarak kabul ederek hizmetlerimizin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak teknolojik gelişmeleri hizmetlerimize uygulayarak müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin en üst seviyede karşılamak kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirerek kuruluşumuzu geleceğe taşımaktır.

Firma Bilgilerimiz

İGA MÜHENDİSLİK ISITMA-SOĞUTMA-HAVALANDIRMA VE İKLİMLENDİRME SAN.TİC.LTD.ŞTİ

İletişim Bilgilerimiz

Adres : Arapçeşme Mah. 1051/1. Sok. No:45/A Gebze/Kocaeli
Tel : (262) 646 3 442 (IGA)
Fax : (262) 646 5 442 (IGA)
Cep : (544) 718 07 61
Mail : iayar@igamuhendislik.com

Hizmetlerimiz

Isıtma Soğutma Sistemleri, Havalandırma Sistemleri, İklimlendirme Sistemleri, Sanayi Doğalgaz Tesisat Ve Proje İşleri Yapmaktadır